Drzwi Koszalin – Nowy Salon Drzwi i Podłóg Albert Konieczny

drzwi wewnętrzne

Erkado

Jedyny w Koszalinie Salon PREMIUM. Sprawdź pełną ofertę drzwi Erkado.

DRE

Jedyny w Koszalinie Salon PREMIUM  DRE. Sprawdź pełną ofertę drzwi DRE.

Jesteśmy Salonem Premium zarówno drzwi Erkado jak i DRE. Specjalizujemy się w sprzedaży drzwi wewnętrznych tych firm. Ofertę uzupełniają firmy: Artus, Vasco, Eclisse oraz OTIF. Drzwi: wewnętrzne, płytowe, ramowe, okleinowane, malowane, z połyskiem, przesuwne naścienne oraz chowane w ścianę, łamane, szklane, dwuskrzydłowe, drzwi loftowe … i wiele innych rozwiązań.

Artus

Sprawdź pełną ofertę tego producenta.

Vasco

Sprawdź pełną ofertę tego producenta.

Eclisse

Sprawdź pełną ofertę tego producenta.

OTIF

Sprawdź pełną ofertę tego producenta.

Zadbaj o swój dom.

Spośród setek modeli wybierz właśnie te jedne – najpiękniejsze dla Ciebie.

Z naszej bogatej oferty drzwi wewnętrznych Erkado oraz DRE, wybierz wzór, który Cię zainspirował. W naszym salonie przedstawimy kolory, przeszklenia, przekroje, rozwiązania technologiczne. Na miejscu skonfigurujemy wybraną opcję i przedstawimy ją w wersji z montażem lub bez.

Twój wybór !!!

Salon PREMIUM Erkado oraz DRE.             

W naszym salonie Klient jest najważniejszy, dlatego staliśmy się salonem typu PREMIUM kluczowych producentów drzwi w Polsce. W naszym salonie, drzwi możesz dotknąć, poznać rozwiązania i różnice technologiczne oraz zobaczyć rzeczywiste ich kolory na specjalnie przygotowanych „ścianach kolorów”. Wytłumaczymy i pomożemy podjąć decyzję.

Sprawdź, co oznacza Salon PREMIUM?

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy stronę, poświęconą wyłącznie firmie ERKADO i jej ofercie dostępnej w Koszalinie.

Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Teoretycznie to bardzo proste zadanie. Jednak ilość opcji do wyboru i ich dalsze konsekwencje, sprawiają, że warto sprawdzić jak to zrobić?

Więcej w poniższym poradniku:

Drzwi techniczne

Oferujemy Państwu drzwi techniczne firmy Domoferm,  jednego z największych europejskich producentów drzwi stalowych i przeciwpożarowych.

Więcej na:

Drzwi od ręki – coś dla tych, którym się bardzo spieszy.

Drzwi „od ręki”, oznacza kilkadziesiąt modeli drzwi trzymanych na stanach magazynowych producenta lub dystrybutora. Tylko wybrane, prezentowane modele, w określonych rozmiarach, z wybranymi ościeżnicami i z konkretnymi opcjami wykończenia, np. kolor, rodzaj zamka, typ wentylacji, ewentualny dodatkowy osprzęt, itp.

Sprawdź drzwi wewnętrzne dostępne „od ręki”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.