NOWOŚĆ !!!

Jesteśmy jedynym, wybranym przez DRE salonem drzwi w Koszalinie, który już wkrótce, na swojej ekspozycji, zaprezentuje aż cztery modele ze specjalnej linii drzwi DRE Supreme.

Kolekcję zaprojektował:

Krzysztof Miruć, architekt, designer, ambasador DRE

.

więcej na:

Drzwi wewnętrzne

Specjalizujemy się w sprzedaży drzwi wewnętrznych firm: DREErkado, Artus, Vasco oraz drzwi przesuwnych firmy Eclisse.

Drzwi: wewnętrzne, płytowe, ramowe, okleinowane, malowane, z połyskiem, przesuwne naścienne oraz chowane w ścianę, łamane, szklane, dwuskrzydłowe, … i wiele innych rozwiązań. 

.

więcej na:

Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Drzwi dostępne „od ręki”

oznacza kilkadziesiąt modeli drzwi trzymanych na stanach magazynowych producenta lub dystrybutora. Tylko wybrane, prezentowane poniżej modele, w określonych rozmiarach, z wybranymi ościeżnicami i z konkretnymi opcjami wykończenia, np. kolor, rodzaj zamka, typ wentylacji, ewentualny dodatkowy osprzęt, itp.  Czas oczekiwania, po potwierdzeniu dostępności: 1-2 dni robocze. 

.

więcej na:

Drzwi zewnętrzne

Prestiż zaczyna się od wejścia. Nasz salon specjalizuje się w sprzedaży drzwi stalowych firmy Wikęd.

Drzwi aluminiowe, stalowe, drewniane, z doświetlami bocznymi lub górnymi, drzwi dwuskrzydłowe lub z dostawkami stałymi, technologie inteligentne np. WiKeys, WiSmart… i wiele innych rozwiązań. 

Na poniższych stronach znajdą Państwo konfiguratory, wszelkie informacje nt. rozwiązań technicznych, inteligentnych rozwiązaniach oraz wszelkie informacje wymagane do rządowego programu „Czyste powietrze”.

.

więcej na:

Jak wybrać drzwi zewnętrzne?

Drzwi techniczne

Oferujemy Państwu drzwi techniczne firmy Domoferm,  jednego z największych europejskich producentów drzwi stalowych i przeciw pożarowych

.

więcej na:

Uszkodzone drzwi? Żaden problem!

Jesteśmy jedynym w Koszalinie, certyfikowanym punktem sprzedaży i montażu drzwi, który w swej ofercie ma także usługę pogwarancyjnej naprawy drzwi wewnętrznych firmy Erkado i DRE czy zewnętrznych firmy Wikęd. Jeżeli zdarzy się, więc Państwu jakiś „wgniot”, przetarcie, przerysowanie czy wyszczerbienie, to zapraszamy do skorzystania z tej usługi.

Uzyskanie certyfikatu w tym zakresie oznacza, niezbędną wiedzę teoretyczną oraz umiejętność praktycznego wykorzystania zaawansowanych technik odnawiania powierzchni.

.

więcej na: