Listwy przypodłogowe CUBU

Jesteśmy jedynym w Koszalinie, autoryzowanym punktem sprzedaży i montażu, innowacyjnych listew rdzeniowych CUBU firmy Döllken. Ponad 250 kolorów, innowacyjnych listew rdzeniowych firmy Döllken, zapewni perfekcyjne wykończenie połączenia podłogi ze ścianą.

Montaż listew CUBU

Wysokiej jakości rdzeń listwy zrobiony z HDF-u ściśle pokryty bezchlorowym tworzywem tworzy produkt, który jest niezwykle elastyczny a zarazem bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Specjalna Gilotyna Döllken to narzędzie do szybkiego i precyzyjnego wycinania kątów wewnętrznych i zewnętrznych w listwach – bez kurzu i hałasu.  Kąty zewnętrzne są wycięte w taki sposób, aby nie przeciąć powłoki produktu, co czyni listwę spójną i odporną na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.

Więcej na:

Sztukateria

Jakość to największy atut sztukaterii Mardom Decor, zachowany dzięki dbałości o każdy szczegół, stosowaniu wysokogatunkowych materiałów i wykorzystywaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Więcej na:

Lamele ścienne

Lamele ścienne ERKADO dostępne są w okleinach Premium i ST CPL, które można zestawiać ze sobą w wybranych kombinacjach. Szeroka gama dekorów pozwala na dopasowanie ich do ogólnego wystroju i stylu wnętrza. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest dowolność wyboru, która pomoże uzyskać upragniony efekt. Warto podkreślić również to, że lamele ścienne z powodzeniem można wykorzystać jako nietuzinkową, przestrzenną dekorację ściany w pomieszczeniach: biurowych, recepcjach, salach konferencyjnych, czy poczekalniach, które dzięki ich zastosowaniu zyskają ciepły i przytulny klimat.

Zapraszamy też do zapoznania sie z wodoodpornymi lamelami firmy Mardom Decor.

Więcej na: