Drzwi Koszalin – Nowy Salon Drzwi i Podłóg Albert Konieczny

Listwy przypodłogowe CUBU

Wysokiej jakości rdzeń listwy zrobiony z HDF-u ściśle pokryty bezchlorowym tworzywem tworzy produkt, który jest niezwykle elastyczny a zarazem bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Specjalna Gilotyna Döllken to narzędzie do szybkiego i precyzyjnego wycinania kątów wewnętrznych i zewnętrznych w listwach – bez kurzu i hałasu.  Kąty zewnętrzne są wycięte w taki sposób, aby nie przeciąć powłoki produktu, co czyni listwę spójną i odporną na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.

Więcej na:

Jesteśmy jedynym w Koszalinie, autoryzowanym punktem sprzedaży i montażu, innowacyjnych listew rdzeniowych CUBU firmy Döllken. Ponad 250 kolorów, innowacyjnych listew rdzeniowych firmy Döllken, zapewni perfekcyjne wykończenie połączenia podłogi ze ścianą.

Montaż listew CUBU

Sztukateria

Jakość to największy atut sztukaterii Mardom Decor, zachowany dzięki dbałości o każdy szczegół, stosowaniu wysokogatunkowych materiałów i wykorzystywaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Więcej na:

Lamele ścienne

Lamele ścienne ERKADO dostępne są w okleinach Premium i ST CPL, które można zestawiać ze sobą w wybranych kombinacjach. Szeroka gama dekorów pozwala na dopasowanie ich do ogólnego wystroju i stylu wnętrza. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest dowolność wyboru, która pomoże uzyskać upragniony efekt. Warto podkreślić również to, że lamele ścienne z powodzeniem można wykorzystać jako nietuzinkową, przestrzenną dekorację ściany w pomieszczeniach: biurowych, recepcjach, salach konferencyjnych, czy poczekalniach, które dzięki ich zastosowaniu zyskają ciepły i przytulny klimat.

Zapraszamy też do zapoznania sie z wodoodpornymi lamelami firmy Mardom Decor.

Więcej na:

 

Kontakt: