Partnerzy

Agencje nieruchomości:

Gomar Nieruchomości Koszalin Marcin Goździcki
Koszalin ul. Kaszubska 12/20

tel. 602 68 63 68, e-mail: kontakt@gomar.nieruchomosci.pl    www.gomar.nieruchomosci.pl

Atelie Nieruchomości Dagmara Depta
Koszalin ul. Zwycięstwa 24a

tel. 790 370 422, e-mail: dagmara@atelienieruchomosci.com.pl

Projektanci wnętrz:

Fabryka Wnętrz Alina Szymańska
Koszalin ul. Partyzantów 17/217

tel. 660 402 943, e-mail: alina@fabryka-wnetrz.com     www.fabryka-wnetrz.com

BRYŁA WNĘTRZA Studio Projektowe Olga Popowicz-Bryła
Koszalin, ul. Zdobywców Wału Pomorskiego 70, Koszalin

tel. 888 160 228, e-mail: studio@bryla-wnetrza.pl     www.bryla-wnetrza.pl

„ALE WNĘTRZA!” Pracownia Projektowa Justyna Krysztofczyk
Sianów, Rzepkowo 5a/4

tel. 505 435 936, e-mail: pracownia@alewnetrza.pl     www.alewnetrza.pl

„RoRO interior + design” Studio Projektowe Marta Świrko
Białogard ul. Bolesława Śmiałego 65/67

tel. 518 444 060, e-mail: marta@rorodesign.pl     www.rorodesign.pl

AM Studio Marlena Borucka
Koszalin ul. Drzymały 16

tel. 661 878 159, e-mail: mb@amstudio.biz.pl     www.amstudio.biz.pl

Aleksandra Orska
Koszalin ul. Piłsudskiego 56

tel. 608 205 319, e-mail: ola@zygzart.pl     www.zygzart.pl

ARCHIKA Andrzej Krzyżaniak
Koszalin ul. Kościuszki 1b

tel. 94 346 58 03, e-mail: archika@post.pl

2t-studio art & design Anetta Kazimierska
Koszalin ul. Szczecińska 34A

tel. 501 744 992, e-mail: anetta@2t-studio.pl     www.2t-studio.pl

Joanna Gzyl
Koszalin ul. Kościuszki 1b

tel. 605 906 172, e-mail: asia.gzyl@wp.pl

Jeżeli jesteś projektantem, posiadasz swoją firmę projektową i jesteś zainteresowany współpracą z naszym Salonem (System Kart Polecających w dziale PROMOCJE), to skontaktuj się z nami lub napisz do nas na adres: biuro@nowysalondrzwi.pl

Naszymi dostawcami są producenci lub dystrybutorzy następujących firm lub marki produktu:

DRE, Erkado, Wikęd, Pol-Skone, Porta, Verte, Vasco, Ego Line, Eniro line, Otium, Artus, Stolpaw, Drew-Holtz, Dallas, Eclisse, Boryszew, Villa Glass, Horman, Domoferm, Dollken, Mardom Decor, Dunes, Swiss Krono, Krono Original, Balterio, Berry Alloc, Faus, Wild-Wood, Krono Xonic, Vinyl TechLab, Tajima Corso, Salag, Arbiton, Organika, Domino, Gamet, Infinity line, Wilka.